Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Sighisoara - Constanta




Plecare din
Sighisoara
Sosire în
Constanta
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
030
915
autogara Cambus detalii521 km8h:45mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Sighisoara la ConstantaListează la imprimantă orarul curselor de la Sighisoara la Constanta
Afişează returul cursei de la Sighisoara la Constanta Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Constanta la Sighisoara)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Sighisoara la ConstantaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Sighisoara


TraseulOrele de plecareCăutări
Sighisoara - Cluj-Napoca74537467
Sighisoara - Targu Mures74522955
Sighisoara - Bucuresti03019136
Sighisoara - Brasov03016692
Sighisoara - Constanta03011721
Sighisoara - Turda7459587
Sighisoara - Satu Mare7459155
Sighisoara - Costinesti0308159
Sighisoara - Baia Mare7457807
Sighisoara - Mangalia0307759

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Constanta


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Constanta213085046
Brasov - Constanta23058350
Bucuresti - Constanta60043996
Ploiesti - Constanta44043243
Targu Mures - Constanta233039448
Satu Mare - Constanta180031072
Eforie Nord - Constanta223029790
Baia Mare - Constanta181524506
Zalau - Constanta193024072
Mangalia - Constanta220021683

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Sighisoara la Constanta afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.