Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Satu Mare - Zalau




Plecare din
Satu Mare
Sosire în
Zalau
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
500
630
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14
nu circulă sâmbătă şi duminică
detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
600
730
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14
nu circulă duminică
detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
700
830
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
800
930
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mCarei - Cluj-Napoca
1000
1130
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
1200
1330
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
1400
1530
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
1600
1730
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca
1800
1930
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii90 km1h:30mSatu Mare - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la ZalauListează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la Zalau
Afişează returul cursei de la Satu Mare la Zalau Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Zalau la Satu Mare)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Satu Mare la ZalauCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Satu Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800353713
Satu Mare - Bucuresti1615, 180070499
Satu Mare - Targu Mures530, 180044944
Satu Mare - Baia Mare530, 161540238
Satu Mare - Zalau500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 180035730
Satu Mare - Sibiu161529485
Satu Mare - Brasov180027933
Satu Mare - Constanta180020443
Satu Mare - Mangalia180018993
Satu Mare - Cehu Silvaniei830, 133017203

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Zalau


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 183099765
Satu Mare - Zalau500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 180035730
Targu Mures - Zalau84519914
Brasov - Zalau54018802
Constanta - Zalau224515049
Ploiesti - Zalau32012562
Bucuresti - Zalau20010505
Carei - Zalau6506490
Turda - Zalau10006132

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Satu Mare la Zalau afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010