Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Dej - Prundu Bargaului




Plecare din
Dej
Sosire în
Prundu Bargaului
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1750
1920
Gilaura detalii85 km1h:30mTimişoara - Prundu Bârgăului

Listează la imprimantă orarul curselor de la Dej la Prundu BargauluiListează la imprimantă orarul curselor de la Dej la Prundu Bargaului
Afişează returul cursei de la Dej la Prundu Bargaului Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Prundu Bargaului la Dej)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Dej la Prundu BargauluiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Dej


TraseulOrele de plecareCăutări
Dej - Cluj-Napoca725, 845, 900, 1030, 1045, 1215, 1700, 1915217248
Dej - Baia Mare1215, 1315, 1700, 1745, 1945, 213061935
Dej - Gherla725, 845, 900, 1030, 1045, 1215, 1700, 191530960
Dej - Bistrita1430, 175019055
Dej - Satu Mare1700, 213017077
Dej - Bucuresti1030, 1915, 194515939
Dej - Targu Mures830, 194515615
Dej - Sibiu1030, 191514009
Dej - Galgau1215, 1315, 1630, 1700, 1745, 1945, 213011640
Dej - Brasov194511189

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Prundu Bargaului


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Prundu Bargaului100016093
Bistrita - Prundu Bargaului18509665
Cluj-Napoca - Prundu Bargaului17008764
Alba Iulia - Prundu Bargaului14304923
Beclean - Prundu Bargaului18154815
Deva - Prundu Bargaului13004751
Aiud - Prundu Bargaului15004739
Turda - Prundu Bargaului15304668
Orastie - Prundu Bargaului13204359
Dej - Prundu Bargaului17504326

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Dej la Prundu Bargaului afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.