Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Sebes - Huedin




Plecare din
Sebes
Sosire în
Huedin
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
915
1245
Topaz detalii161 km3h:30mSibiu - Oradea

Listează la imprimantă orarul curselor de la Sebes la HuedinListează la imprimantă orarul curselor de la Sebes la Huedin
Afişează returul cursei de la Sebes la Huedin Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Huedin la Sebes)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Sebes la HuedinCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Sebes


TraseulOrele de plecareCăutări
Sebes - Cluj-Napoca915, 1330, 1510, 1730, 184524790
Sebes - Sibiu815, 1445, 1615, 1915, 231524063
Sebes - Bucuresti1445, 231519902
Sebes - Oradea9159493
Sebes - Alba Iulia915, 1330, 1510, 1730, 18458838
Sebes - Turda915, 1330, 1510, 1730, 18458442
Sebes - Baia Mare1330, 17308040
Sebes - Pitesti1445, 23157794
Sebes - Aiud915, 1330, 1510, 1730, 18457301
Sebes - Dej1330, 17306416

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Huedin700, 120029022
Oradea - Huedin1330, 17206704
Alesd - Huedin1400, 17506621
Sibiu - Huedin8156073
Turda - Huedin10455802
Aiud - Huedin10155623
Sebes - Huedin9155226
Alba Iulia - Huedin9255144
Apoldu de Sus - Huedin8504881
Arad - Huedin14004558

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Sebes la Huedin afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.