Orarul curselor cu ocazia sarbatorilor de iarnă
Stimati calatori, orarul curselor FANY pe traseele nationale cu ocazia Sarbatorilor Pascale este disponibil aici.
Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Ineu - Arad




Plecare din
Ineu
Sosire în
Arad
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1200
1315
- detalii62 km1h:15mCluj-Napoca - Arad

Listează la imprimantă orarul curselor de la Ineu la AradListează la imprimantă orarul curselor de la Ineu la Arad
Afişează returul cursei de la Ineu la Arad Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Arad la Ineu)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Pe perioada Sarbatorilor Pascale, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Ineu la AradCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Ineu


TraseulOrele de plecareCăutări
Ineu - Arad120013517
Ineu - Cluj-Napoca15157438
Ineu - Oradea15157353
Ineu - Tinca15154265
Ineu - Alesd15154261
Ineu - Pancota12004224
Ineu - Huedin15154107

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Arad


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Arad70043204
Oradea - Arad102023257
Ineu - Arad120013517
Pancota - Arad12258271
Huedin - Arad7506369
Tinca - Arad11155916
Alesd - Arad9155860

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Ineu la Arad afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.