Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Constanta - Cluj-Napoca




Plecare din
Constanta
Sosire în
Cluj-Napoca
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2245
1045
autogara Herli-Sof (autogara Sud) detalii680 km12h:0mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Cluj-NapocaListează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Cluj-Napoca
Afişează returul cursei de la Constanta la Cluj-Napoca Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Cluj-Napoca la Constanta)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Constanta la Cluj-NapocaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Constanta


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Cluj-Napoca224575733
Constanta - Brasov224555355
Constanta - Bucuresti224541723
Constanta - Eforie Nord91538400
Constanta - Targu Mures224536781
Constanta - Ploiesti224531243
Constanta - Costinesti91528372
Constanta - Satu Mare224522239
Constanta - Zalau224519689
Constanta - Mangalia91516093

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Baia Mare - Cluj-Napoca715, 900, 1100, 1530, 1745742178
Satu Mare - Cluj-Napoca500, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800563885
Dej - Cluj-Napoca725, 845, 900, 1030, 1045, 1215, 1700, 1915217597
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 1130200018
Zalau - Cluj-Napoca630, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 1930155798
Sibiu - Cluj-Napoca815, 1230, 1415, 1630, 1745154407
Timisoara - Cluj-Napoca645, 1000129082
Brasov - Cluj-Napoca540110893
Bistrita - Cluj-Napoca800, 945105621
Oradea - Cluj-Napoca1330, 172095080

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Constanta la Cluj-Napoca afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.