Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Brasov - Mangalia




Plecare din
Brasov
Sosire în
Mangalia
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
230
1000
autogara 1 CFR (Transbus) detalii448 km7h:30mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la MangaliaListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Mangalia
Afişează returul cursei de la Brasov la Mangalia Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Mangalia la Brasov)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la MangaliaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca540106800
Brasov - Targu Mures54069029
Brasov - Constanta23050858
Brasov - Bucuresti23050099
Brasov - Satu Mare54030828
Brasov - Ploiesti23027759
Brasov - Otopeni23025292
Brasov - Zalau54023183
Brasov - Sighisoara54022684
Brasov - Mangalia23019219

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Mangalia


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Mangalia213093457
Baia Mare - Mangalia181533425
Satu Mare - Mangalia180024488
Bucuresti - Mangalia60022967
Brasov - Mangalia23019219
Targu Mures - Mangalia233015764
Constanta - Mangalia91514385
Ploiesti - Mangalia44012218
Costinesti - Mangalia95011760
Otopeni - Mangalia5309280

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Brasov la Mangalia afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.