Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Zalau - Turda




Plecare din
Zalau
Sosire în
Turda
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1930
2155
Benzinăria OMV detalii114 km2h:25mSatu Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la TurdaListează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la Turda
Afişează returul cursei de la Zalau la Turda Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Turda la Zalau)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Zalau la TurdaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Zalau


TraseulOrele de plecareCăutări
Zalau - Cluj-Napoca630, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 1930152331
Zalau - Satu Mare715, 830, 1045, 1215, 1345, 1545, 1815, 194564999
Zalau - Brasov193028076
Zalau - Targu Mures193026574
Zalau - Constanta193020691
Zalau - Ploiesti193017651
Zalau - Bucuresti193012801
Zalau - Carei18159589
Zalau - Turda19308520

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Turda600, 600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 1830, 2100, 213020919
Bucuresti - Turda200, 730, 113017150
Timisoara - Turda645, 100014902
Sibiu - Turda815, 1230, 1415, 1630, 174512487
Oradea - Turda133011462
Brasov - Turda54011396
Bistrita - Turda800, 94510323
Campia Turzii - Turda95010141
Baia Mare - Turda900, 1530, 1745, 181510131
Targu Mures - Turda84510120

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Zalau la Turda afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.