Orarul curselor cu ocazia sarbatorilor Pascale
Stimati calatori, orarul curselor FANY pe traseele nationale cu ocazia sarbatorilor Pascale este disponibil aici.

De asemenea, aici gasiti orarul curselor FANY pe traseele judetene in perioada sarbatorilor.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Zalau - Turda




Plecare din
Zalau
Sosire în
Turda
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1930
2155
Benzinăria OMV detalii114 km2h:25mSatu Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la TurdaListează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la Turda
Afişează returul cursei de la Zalau la Turda Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Turda la Zalau)
În perioada sărbătorilor Pascale cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Zalau la TurdaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Zalau


TraseulOrele de plecareCăutări
Zalau - Cluj-Napoca630, 730, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 1930125945
Zalau - Satu Mare715, 830, 1045, 1215, 1345, 1545, 1645, 1815, 194553285
Zalau - Brasov193025045
Zalau - Targu Mures193023562
Zalau - Constanta193018347
Zalau - Ploiesti193016068
Zalau - Bucuresti193010805
Zalau - Carei18158186
Zalau - Turda19307291

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Turda600, 600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 1830, 2100, 213020819
Bucuresti - Turda200, 730, 113014676
Timisoara - Turda645, 100012513
Sibiu - Turda815, 1230, 1415, 1630, 174510479
Brasov - Turda5409756
Oradea - Turda13309561
Campia Turzii - Turda9508877
Bistrita - Turda800, 9458519
Targu Mures - Turda8458253
Baia Mare - Turda900, 1530, 1745, 18158171

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Zalau la Turda afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.