Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Turda - Sighisoara




Plecare din
Turda
Sosire în
Sighisoara
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2155
030
autogara Sens Vest detalii130 km2h:35mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Turda la SighisoaraListează la imprimantă orarul curselor de la Turda la Sighisoara
Afişează returul cursei de la Turda la Sighisoara Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Sighisoara la Turda)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Turda la SighisoaraCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Turda - Cluj-Napoca930, 1000, 1045, 1245, 1515, 1530, 1630, 1645, 1915, 200012927
Turda - Bucuresti1315, 2130, 215511308
Turda - Sibiu630, 910, 1315, 1745, 213010493
Turda - Oradea10459503
Turda - Brasov21558637
Turda - Timisoara1115, 13158513
Turda - Constanta21557472
Turda - Alba Iulia630, 910, 1115, 1315, 1315, 1745, 21307395
Turda - Baia Mare930, 1000, 1515, 19157076
Turda - Satu Mare1000, 19156960

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Sighisoara


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Sighisoara213030324
Brasov - Sighisoara54017519
Targu Mures - Sighisoara233014339
Bucuresti - Sighisoara20013508
Constanta - Sighisoara22457597
Baia Mare - Sighisoara18156420
Satu Mare - Sighisoara18005801
Turda - Sighisoara21555683
Otopeni - Sighisoara2305384
Ploiesti - Sighisoara3205054

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Turda la Sighisoara afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 12/04/2018