Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Turda - Prundu Bargaului




Plecare din
Turda
Sosire în
Prundu Bargaului
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1530
1920
autogara Sens Vest detalii175 km3h:50mTimişoara - Prundu Bârgăului

Listează la imprimantă orarul curselor de la Turda la Prundu BargauluiListează la imprimantă orarul curselor de la Turda la Prundu Bargaului
Afişează returul cursei de la Turda la Prundu Bargaului Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Prundu Bargaului la Turda)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Turda la Prundu BargauluiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Turda - Bucuresti1315, 2130, 215519012
Turda - Sibiu630, 1315, 1440, 1745, 213017717
Turda - Oradea104516528
Turda - Timisoara1115, 131515311
Turda - Alba Iulia630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 213014114
Turda - Baia Mare930, 1000, 1515, 191514093
Turda - Brasov215513754
Turda - Constanta215513106
Turda - Cluj-Napoca930, 1000, 1045, 1245, 1515, 1530, 1630, 1645, 1915, 200013009
Turda - Dej930, 1000, 1245, 1515, 1530, 191512623

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Prundu Bargaului


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Prundu Bargaului100018354
Bistrita - Prundu Bargaului185011934
Cluj-Napoca - Prundu Bargaului170010332
Alba Iulia - Prundu Bargaului14306006
Beclean - Prundu Bargaului18155809
Deva - Prundu Bargaului13005799
Aiud - Prundu Bargaului15005796
Turda - Prundu Bargaului15305706
Dej - Prundu Bargaului17505431
Orastie - Prundu Bargaului13205338

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Turda la Prundu Bargaului afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.