Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Ploiesti - Eforie Sud




Plecare din
Ploiesti
Sosire în
Eforie Sud
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
440
940
autogara Giadi Gold (Ploieşti Sud) detalii311 km5h:0mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Ploiesti la Eforie SudListează la imprimantă orarul curselor de la Ploiesti la Eforie Sud
Afişează returul cursei de la Ploiesti la Eforie Sud Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Eforie Sud la Ploiesti)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Ploiesti la Eforie SudCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Ploiesti


TraseulOrele de plecareCăutări
Ploiesti - Constanta44041815
Ploiesti - Cluj-Napoca32038101
Ploiesti - Brasov32034427
Ploiesti - Targu Mures32027092
Ploiesti - Bucuresti44023181
Ploiesti - Campina32022460
Ploiesti - Otopeni44018726
Ploiesti - Satu Mare32018014
Ploiesti - Zalau32017306
Ploiesti - Sinaia32015501

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Eforie Sud


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Eforie Sud91517599
Bucuresti - Eforie Sud60013478
Ploiesti - Eforie Sud4407797
Cluj-Napoca - Eforie Sud21307519
Eforie Nord - Eforie Sud9307144
Brasov - Eforie Sud2307065
Costinesti - Eforie Sud22106947
Targu Mures - Eforie Sud23306387
Sighisoara - Eforie Sud0305111
Mangalia - Eforie Sud22005064

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Ploiesti la Eforie Sud afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.