Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Otopeni - Fetesti




Plecare din
Otopeni
Sosire în
Fetesti
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
530
800
- detalii174 km2h:30mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la FetestiListează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la Fetesti
Afişează returul cursei de la Otopeni la Fetesti Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Fetesti la Otopeni)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Otopeni la FetestiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Otopeni - Brasov23042346
Otopeni - Ploiesti23017757
Otopeni - Cluj-Napoca23017474
Otopeni - Targu Mures23016740
Otopeni - Constanta53015207
Otopeni - Mangalia53010435
Otopeni - Sighisoara2309100
Otopeni - Bucuresti5307741
Otopeni - Campina2307285
Otopeni - Fetesti5306248

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Fetesti


TraseulOrele de plecareCăutări
Bucuresti - Fetesti60010523
Constanta - Fetesti22457486
Otopeni - Fetesti5306248
Brasov - Fetesti2304399
Cluj-Napoca - Fetesti21304095
Ploiesti - Fetesti4403981
Cernavoda - Fetesti23453841
Dej - Fetesti19453517
Turda - Fetesti21553448
Eforie Nord - Fetesti22303360

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Otopeni la Fetesti afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.