Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Otopeni - Fetesti




Plecare din
Otopeni
Sosire în
Fetesti
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
530
800
- detalii174 km2h:30mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la FetestiListează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la Fetesti
Afişează returul cursei de la Otopeni la Fetesti Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Fetesti la Otopeni)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Otopeni la FetestiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Otopeni - Brasov23041540
Otopeni - Ploiesti23016969
Otopeni - Cluj-Napoca23016609
Otopeni - Targu Mures23015736
Otopeni - Constanta53014830
Otopeni - Mangalia53010026
Otopeni - Sighisoara2308640
Otopeni - Bucuresti5307355
Otopeni - Campina2306851
Otopeni - Fetesti5305907

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Fetesti


TraseulOrele de plecareCăutări
Bucuresti - Fetesti6009881
Constanta - Fetesti22457042
Otopeni - Fetesti5305907
Brasov - Fetesti2304091
Cluj-Napoca - Fetesti21303877
Ploiesti - Fetesti4403691
Cernavoda - Fetesti23453590
Dej - Fetesti19453262
Turda - Fetesti21553173
Eforie Nord - Fetesti22303147

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Otopeni la Fetesti afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.