Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Otopeni - Brasov




Plecare din
Otopeni
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
230
540
- detalii155 km3h:10mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Otopeni la Brasov
Afişează returul cursei de la Otopeni la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Otopeni)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Otopeni la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Otopeni - Brasov23043501
Otopeni - Ploiesti23018864
Otopeni - Cluj-Napoca23018678
Otopeni - Targu Mures23018206
Otopeni - Constanta53015856
Otopeni - Mangalia53011059
Otopeni - Sighisoara2309818
Otopeni - Bucuresti5308303
Otopeni - Campina2307968
Otopeni - Fetesti5306766

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130122540
Bucuresti - Brasov20064800
Constanta - Brasov224557737
Targu Mures - Brasov233050916
Otopeni - Brasov23043501
Satu Mare - Brasov180040136
Baia Mare - Brasov181534763
Ploiesti - Brasov32034449
Zalau - Brasov193030522
Mangalia - Brasov220018094

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Otopeni la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.