Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Sebes




Plecare din
Huedin
Sosire în
Sebes
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1500
1915
centru detalii161 km4h:15mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la SebesListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Sebes
Afişează returul cursei de la Huedin la Sebes Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Sebes la Huedin)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la SebesCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190018927
Huedin - Oradea750, 12457027
Huedin - Alesd750, 12455809
Huedin - Sibiu15005762
Huedin - Turda15005714
Huedin - Arad7505589
Huedin - Aiud15005270
Huedin - Sebes15005105
Huedin - Alba Iulia15004799
Huedin - Apoldu de Sus15004507

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Sebes


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Sebes600, 1230, 1400, 1700, 210019926
Sibiu - Sebes815, 1230, 1415, 1630, 174518405
Bucuresti - Sebes730, 113016297
Alba Iulia - Sebes800, 1430, 1600, 1900, 23008327
Baia Mare - Sebes900, 17458094
Oradea - Sebes13307776
Aiud - Sebes715, 1345, 1515, 1815, 22057342
Turda - Sebes630, 1315, 1440, 1745, 21307017
Pitesti - Sebes845, 12456809
Dej - Sebes1030, 19156708

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Sebes afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.