Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Ineu




Plecare din
Huedin
Sosire în
Ineu
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
750
1200
centru detalii198 km4h:10mCluj-Napoca - Arad

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la IneuListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Ineu
Afişează returul cursei de la Huedin la Ineu Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Ineu la Huedin)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la IneuCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190018899
Huedin - Oradea750, 12457011
Huedin - Alesd750, 12455793
Huedin - Sibiu15005750
Huedin - Turda15005706
Huedin - Arad7505580
Huedin - Aiud15005259
Huedin - Sebes15005090
Huedin - Alba Iulia15004792
Huedin - Apoldu de Sus15004500

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Ineu


TraseulOrele de plecareCăutări
Arad - Ineu140010500
Oradea - Ineu10207971
Cluj-Napoca - Ineu7005435
Pancota - Ineu14453451
Tinca - Ineu11153394
Alesd - Ineu9153364
Huedin - Ineu7503178

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Ineu afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.