Orarul curselor cu ocazia sarbatorilor Pascale
Stimati calatori, orarul curselor FANY pe traseele nationale cu ocazia sarbatorilor Pascale este disponibil aici.

De asemenea, aici gasiti orarul curselor FANY pe traseele judetene in perioada sarbatorilor.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Aiud




Plecare din
Huedin
Sosire în
Aiud
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1500
1815
centru detalii117 km3h:15mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la AiudListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Aiud
Afişează returul cursei de la Huedin la Aiud Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Aiud la Huedin)
În perioada sărbătorilor Pascale cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la AiudCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190016193
Huedin - Oradea750, 12455953
Huedin - Alesd750, 12454997
Huedin - Sibiu15004919
Huedin - Turda15004854
Huedin - Arad7504550
Huedin - Aiud15004538
Huedin - Sebes15004402
Huedin - Alba Iulia15004102
Huedin - Saliste15003837

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Aiud


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Aiud600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 210015971
Alba Iulia - Aiud925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190010677
Bucuresti - Aiud730, 113010544
Sibiu - Aiud815, 1230, 1415, 1630, 17458141
Timisoara - Aiud645, 10007686
Dej - Aiud900, 1030, 1045, 19156366
Sebes - Aiud915, 1330, 1510, 1730, 18456317
Oradea - Aiud13306310
Turda - Aiud630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 21306298
Deva - Aiud945, 13006294

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Aiud afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.