Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Aiud




Plecare din
Huedin
Sosire în
Aiud
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1500
1815
centru detalii117 km3h:15mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la AiudListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Aiud
Afişează returul cursei de la Huedin la Aiud Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Aiud la Huedin)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la AiudCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190017541
Huedin - Oradea750, 12456378
Huedin - Alesd750, 12455282
Huedin - Sibiu15005262
Huedin - Turda15005232
Huedin - Arad7504966
Huedin - Aiud15004816
Huedin - Sebes15004652
Huedin - Alba Iulia15004367
Huedin - Apoldu de Sus15004118

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Aiud


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Aiud600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 210017474
Alba Iulia - Aiud925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190011519
Bucuresti - Aiud730, 113011109
Sibiu - Aiud815, 1230, 1415, 1630, 17458710
Timisoara - Aiud645, 10008252
Turda - Aiud630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 21306841
Dej - Aiud900, 1030, 1045, 19156816
Deva - Aiud945, 13006738
Oradea - Aiud13306708
Bistrita - Aiud800, 9456701

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Aiud afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.