!!! IMPORTANT !!!
Stimați călători, în această perioadă orarul curselor FANY suferă modificări datorită situației excepționale impuse de epidemia de COVID-19. Pentru verificarea disponibilității curselor vă rugăm să vă adresați operatoarelor noastre în intervalul orar 10:00-18:00 la numerele de telefon: 0741 607 941, 0747 235 661, 0742 401 701, 0756 418 484, 0726 626 644, 0764 864 369.

Pentru siguranța și sănătatea dumneavoastră, vă rugăm să vă prezentați din timp la îmbarcare pentru a evita aglomerația.

Vă mulțumim.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Aiud




Plecare din
Huedin
Sosire în
Aiud
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1500
1815
centru detalii117 km3h:15mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la AiudListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Aiud
Afişează returul cursei de la Huedin la Aiud Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Aiud la Huedin)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la AiudCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190018427
Huedin - Oradea750, 12456765
Huedin - Alesd750, 12455593
Huedin - Sibiu15005554
Huedin - Turda15005503
Huedin - Arad7505327
Huedin - Aiud15005073
Huedin - Sebes15004909
Huedin - Alba Iulia15004603
Huedin - Apoldu de Sus15004330

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Aiud


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Aiud600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 210018818
Alba Iulia - Aiud925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190012114
Bucuresti - Aiud730, 113011568
Sibiu - Aiud815, 1230, 1415, 1630, 17459173
Timisoara - Aiud645, 10008787
Turda - Aiud630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 21307226
Dej - Aiud900, 1030, 1045, 19157150
Bistrita - Aiud800, 9457115
Deva - Aiud945, 13007080
Oradea - Aiud13307061

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Aiud afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.