Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Huedin - Aiud




Plecare din
Huedin
Sosire în
Aiud
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1500
1815
centru detalii117 km3h:15mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la AiudListează la imprimantă orarul curselor de la Huedin la Aiud
Afişează returul cursei de la Huedin la Aiud Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Aiud la Huedin)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Huedin la AiudCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Huedin - Cluj-Napoca1500, 190016701
Huedin - Oradea750, 12456107
Huedin - Alesd750, 12455098
Huedin - Sibiu15005053
Huedin - Turda15004990
Huedin - Arad7504726
Huedin - Aiud15004649
Huedin - Sebes15004492
Huedin - Alba Iulia15004203
Huedin - Saliste15003937

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Aiud


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Aiud600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 210016512
Alba Iulia - Aiud925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190011004
Bucuresti - Aiud730, 113010741
Sibiu - Aiud815, 1230, 1415, 1630, 17458356
Timisoara - Aiud645, 10007859
Dej - Aiud900, 1030, 1045, 19156525
Turda - Aiud630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 21306513
Deva - Aiud945, 13006469
Sebes - Aiud915, 1330, 1510, 1730, 18456459
Oradea - Aiud13306448

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Huedin la Aiud afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.