!!! IMPORTANT !!!
Stimați călători, în această perioadă orarul curselor FANY suferă modificări datorită situației excepționale impuse de epidemia de COVID-19. Pentru verificarea disponibilității curselor vă rugăm să vă adresați operatoarelor noastre în intervalul orar 10:00-18:00 la numerele de telefon: 0741 607 941, 0747 235 661, 0742 401 701, 0756 418 484, 0726 626 644, 0764 864 369.

Pentru siguranța și sănătatea dumneavoastră, vă rugăm să vă prezentați din timp la îmbarcare pentru a evita aglomerația.

Vă mulțumim.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Eforie Nord - Turda




Plecare din
Eforie Nord
Sosire în
Turda
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2230
1000
Gogoaşa înfuriată detalii662 km11h:30mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Eforie Nord la TurdaListează la imprimantă orarul curselor de la Eforie Nord la Turda
Afişează returul cursei de la Eforie Nord la Turda Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Turda la Eforie Nord)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Eforie Nord la TurdaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Eforie Nord


TraseulOrele de plecareCăutări
Eforie Nord - Constanta223022418
Eforie Nord - Bucuresti223012305
Eforie Nord - Costinesti93011127
Eforie Nord - Mangalia9307389
Eforie Nord - Cluj-Napoca22306886
Eforie Nord - Ploiesti22306543
Eforie Nord - Brasov22306405
Eforie Nord - Eforie Sud9305433
Eforie Nord - Targu Mures22305430
Eforie Nord - Turda22304583

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Turda600, 600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 1830, 2100, 213020916
Bucuresti - Turda200, 730, 113016706
Timisoara - Turda645, 100014505
Sibiu - Turda815, 1230, 1415, 1630, 174512157
Oradea - Turda133011099
Brasov - Turda54011066
Bistrita - Turda800, 9459945
Campia Turzii - Turda9509882
Targu Mures - Turda8459817
Baia Mare - Turda900, 1530, 1745, 18159794

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Eforie Nord la Turda afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.