Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Cluj-Napoca - Otopeni




Plecare din
Cluj-Napoca
Sosire în
Otopeni
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2130
530
autogara FANY Cluj-Napoca detalii423 km8h:0mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la OtopeniListează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la Otopeni
Afişează returul cursei de la Cluj-Napoca la Otopeni Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Otopeni la Cluj-Napoca)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Cluj-Napoca la OtopeniCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Baia Mare600, 800, 930, 1100, 1200, 1300, 1430, 1530, 1630, 1730, 1830, 2030373567
Cluj-Napoca - Satu Mare600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 1830, 2030312120
Cluj-Napoca - Bucuresti1230, 2100, 2130154963
Cluj-Napoca - Sibiu600, 830, 1230, 1700, 2100105086
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 183099765
Cluj-Napoca - Dej600, 800, 930, 1100, 1200, 1300, 1330, 1430, 1525, 1530, 1630, 1700, 1730, 1830, 203094109
Cluj-Napoca - Brasov213089741
Cluj-Napoca - Oradea700, 120080485
Cluj-Napoca - Timisoara1030, 123071420
Cluj-Napoca - Bistrita1330, 170071154

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Otopeni23019872
Cluj-Napoca - Otopeni213014322
Ploiesti - Otopeni4409592
Targu Mures - Otopeni23308008
Mangalia - Otopeni22006170
Bucuresti - Otopeni2006157
Constanta - Otopeni22454937
Satu Mare - Otopeni18004707
Turda - Otopeni21553367
Sighisoara - Otopeni0303119

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Cluj-Napoca la Otopeni afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 30/01/2018