!!! IMPORTANT !!!
Stimați călători, în această perioadă orarul curselor FANY suferă modificări datorită situației excepționale impuse de epidemia de COVID-19. Pentru verificarea disponibilității curselor vă rugăm să vă adresați operatoarelor noastre în intervalul orar 10:00-18:00 la numerele de telefon: 0741 607 941, 0747 235 661, 0742 401 701, 0756 418 484, 0726 626 644, 0764 864 369.

Pentru siguranța și sănătatea dumneavoastră, vă rugăm să vă prezentați din timp la îmbarcare pentru a evita aglomerația.

Vă mulțumim.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Cluj-Napoca - Huedin




Plecare din
Cluj-Napoca
Sosire în
Huedin
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
700
750
autogara FANY Cluj-Napoca -50 km0h:50mCluj-Napoca - Arad
1200
1245
autogara FANY Cluj-Napoca -50 km0h:45mSibiu - Oradea

Listează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la HuedinListează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la Huedin
Afişează returul cursei de la Cluj-Napoca la Huedin Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Huedin la Cluj-Napoca)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Cluj-Napoca la HuedinCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Baia Mare1100, 1200, 1630, 1830, 2030655712
Cluj-Napoca - Satu Mare600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1700, 1830, 2030496970
Cluj-Napoca - Bucuresti1230, 2100, 2130208495
Cluj-Napoca - Dej1100, 1200, 1330, 1525, 1630, 1700, 1830, 2030178395
Cluj-Napoca - Sibiu600, 1230, 1400, 1700, 2100149340
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1700, 1830148903
Cluj-Napoca - Brasov2130114528
Cluj-Napoca - Oradea700, 1200109273
Cluj-Napoca - Bistrita1330, 1700103991
Cluj-Napoca - Timisoara1030, 123099760

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Huedin700, 120028066
Oradea - Huedin1330, 17206417
Alesd - Huedin1400, 17506350
Sibiu - Huedin8155828
Turda - Huedin10455521
Aiud - Huedin10155358
Sebes - Huedin9154957
Alba Iulia - Huedin9254904
Apoldu de Sus - Huedin8504646
Arad - Huedin14004269

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Cluj-Napoca la Huedin afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.