Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Cluj-Napoca - Huedin




Plecare din
Cluj-Napoca
Sosire în
Huedin
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
700
750
autogara FANY Cluj-Napoca -50 km0h:50mCluj-Napoca - Arad
1200
1245
autogara FANY Cluj-Napoca -50 km0h:45mSibiu - Oradea

Listează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la HuedinListează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la Huedin
Afişează returul cursei de la Cluj-Napoca la Huedin Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Huedin la Cluj-Napoca)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Cluj-Napoca la HuedinCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Baia Mare600, 800, 930, 1100, 1200, 1300, 1430, 1530, 1630, 1730, 1830, 2030375462
Cluj-Napoca - Satu Mare600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 1830, 2030313299
Cluj-Napoca - Bucuresti1230, 2100, 2130155195
Cluj-Napoca - Sibiu600, 830, 1230, 1700, 2100105377
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 1830100115
Cluj-Napoca - Dej600, 800, 930, 1100, 1200, 1300, 1330, 1430, 1525, 1530, 1630, 1700, 1730, 1830, 203094719
Cluj-Napoca - Brasov213089940
Cluj-Napoca - Oradea700, 120080693
Cluj-Napoca - Timisoara1030, 123071638
Cluj-Napoca - Bistrita1330, 170071392

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Huedin


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Huedin700, 120021094
Alesd - Huedin1400, 17504822
Oradea - Huedin1330, 17204646
Sibiu - Huedin8154270
Turda - Huedin10454104
Aiud - Huedin10153951
Alba Iulia - Huedin9253602
Sebes - Huedin9153599
Apoldu de Sus - Huedin8503375

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Cluj-Napoca la Huedin afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 30/01/2018