Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Cluj-Napoca - Brasov




Plecare din
Cluj-Napoca
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2130
230
autogara FANY Cluj-Napoca detalii278 km5h:0mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la Brasov
Afişează returul cursei de la Cluj-Napoca la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Cluj-Napoca la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Baia Mare1100, 1200, 1630, 1830, 2030676914
Cluj-Napoca - Satu Mare600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1700, 1830, 2030515657
Cluj-Napoca - Bucuresti1230, 2100, 2130213833
Cluj-Napoca - Dej1100, 1200, 1330, 1525, 1630, 1700, 1830, 2030187216
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1700, 1830155531
Cluj-Napoca - Sibiu600, 1230, 1400, 1700, 2100153696
Cluj-Napoca - Brasov2130117180
Cluj-Napoca - Oradea700, 1200112543
Cluj-Napoca - Bistrita1330, 1700107350
Cluj-Napoca - Timisoara1030, 1230103004

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130117180
Bucuresti - Brasov20060747
Constanta - Brasov224555355
Targu Mures - Brasov233048136
Otopeni - Brasov23041865
Satu Mare - Brasov180037428
Ploiesti - Brasov32032717
Baia Mare - Brasov181531832
Zalau - Brasov193028633
Mangalia - Brasov220016682

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Cluj-Napoca la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.