Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Cluj-Napoca - Brasov




Plecare din
Cluj-Napoca
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2130
230
autogara FANY Cluj-Napoca detalii278 km5h:0mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Cluj-Napoca la Brasov
Afişează returul cursei de la Cluj-Napoca la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Cluj-Napoca la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Baia Mare1100, 1200, 1630, 1830, 2030615687
Cluj-Napoca - Satu Mare600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 1830, 2030464397
Cluj-Napoca - Bucuresti1230, 2100, 2130201876
Cluj-Napoca - Dej1100, 1200, 1330, 1525, 1630, 1700, 1830, 2030165992
Cluj-Napoca - Sibiu600, 1230, 1400, 1700, 2100142452
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 1830138771
Cluj-Napoca - Brasov2130111593
Cluj-Napoca - Oradea700, 1200106011
Cluj-Napoca - Bistrita1330, 170098604
Cluj-Napoca - Timisoara1030, 123095592

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130111593
Bucuresti - Brasov20056731
Constanta - Brasov224552522
Targu Mures - Brasov233045639
Otopeni - Brasov23039172
Satu Mare - Brasov180034970
Ploiesti - Brasov32030822
Baia Mare - Brasov181529354
Zalau - Brasov193026363
Mangalia - Brasov220014947

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Cluj-Napoca la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.