Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Bucuresti - Otopeni




Plecare din
Bucuresti
Sosire în
Otopeni
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
200
230
200 din fata autogarii Filaret, la peron, vis-a-vis de parcul Carol
230 Otopeni
-20 km0h:30mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la OtopeniListează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la Otopeni
Afişează returul cursei de la Bucuresti la Otopeni Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Otopeni la Bucuresti)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Bucuresti la OtopeniCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Bucuresti


TraseulOrele de plecareCăutări
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 1130192831
Bucuresti - Sibiu730, 1130141018
Bucuresti - Baia Mare200, 730, 113078122
Bucuresti - Satu Mare200, 113069647
Bucuresti - Calimanesti Caciulata730, 113060176
Bucuresti - Targu Mures20059492
Bucuresti - Brasov20058230
Bucuresti - Alba Iulia730, 113056986
Bucuresti - Pitesti730, 113056882
Bucuresti - Ramnicu Valcea730, 113051225

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Otopeni23025403
Cluj-Napoca - Otopeni213019198
Ploiesti - Otopeni44016128
Targu Mures - Otopeni233013294
Bucuresti - Otopeni2009195
Mangalia - Otopeni22008561
Constanta - Otopeni22457017
Satu Mare - Otopeni18006347
Sighisoara - Otopeni0305474
Campina - Otopeni4005040

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Bucuresti la Otopeni afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.