Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Bucuresti - Otopeni




Plecare din
Bucuresti
Sosire în
Otopeni
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
200
230
200 din fata autogarii Filaret, la peron, vis-a-vis de parcul Carol
230 Otopeni
-20 km0h:30mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la OtopeniListează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la Otopeni
Afişează returul cursei de la Bucuresti la Otopeni Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Otopeni la Bucuresti)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Bucuresti la OtopeniCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Bucuresti


TraseulOrele de plecareCăutări
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 1130210752
Bucuresti - Sibiu730, 1130156477
Bucuresti - Baia Mare200, 730, 113089966
Bucuresti - Satu Mare200, 113077881
Bucuresti - Calimanesti Caciulata730, 113070232
Bucuresti - Pitesti730, 113068251
Bucuresti - Targu Mures20067375
Bucuresti - Brasov20065158
Bucuresti - Alba Iulia730, 113062296
Bucuresti - Ramnicu Valcea730, 113059927

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Otopeni


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Otopeni23027463
Cluj-Napoca - Otopeni213021983
Ploiesti - Otopeni44018882
Targu Mures - Otopeni233016129
Bucuresti - Otopeni20010536
Mangalia - Otopeni22009948
Constanta - Otopeni22458642
Satu Mare - Otopeni18007648
Sighisoara - Otopeni0306888
Campina - Otopeni4006420

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Bucuresti la Otopeni afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.