!!! IMPORTANT !!!
Stimați călători, în această perioadă orarul curselor FANY suferă modificări datorită situației excepționale impuse de epidemia de COVID-19. Pentru verificarea disponibilității curselor vă rugăm să vă adresați operatoarelor noastre în intervalul orar 10:00-18:00 la numerele de telefon: 0741 607 941, 0747 235 661, 0742 401 701, 0756 418 484, 0726 626 644, 0764 864 369.

Pentru siguranța și sănătatea dumneavoastră, vă rugăm să vă prezentați din timp la îmbarcare pentru a evita aglomerația.

Vă mulțumim.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Baia Mare - Brasov




Stimaţi călători, toate sosirile şi plecările din Baia Mare sunt operate din noua autogară FANY, b-dul Bucureşti, nr. 57 (lângă OMV).
Plecare din
Baia Mare
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1815
230
autogara FANY Baia Mare,
b-dul Bucureşti, nr. 57
(lângă OMV)
detalii430 km8h:15mBaia Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la Brasov
Afişează returul cursei de la Baia Mare la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Baia Mare)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Baia Mare la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Baia Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Baia Mare - Cluj-Napoca715, 900, 1000, 1530, 1745713795
Baia Mare - Bucuresti900, 1745, 1815111016
Baia Mare - Satu Mare1830, 231551738
Baia Mare - Sibiu900, 174548193
Baia Mare - Dej700, 715, 900, 1000, 1530, 174547454
Baia Mare - Targu Mures700, 181538955
Baia Mare - Mangalia181533941
Baia Mare - Negresti Oas700, 1100, 1530, 200031011
Baia Mare - Brasov181530471
Baia Mare - Alba Iulia900, 174524809

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130114494
Bucuresti - Brasov20058651
Constanta - Brasov224553712
Targu Mures - Brasov233046678
Otopeni - Brasov23040090
Satu Mare - Brasov180036108
Ploiesti - Brasov32031591
Baia Mare - Brasov181530471
Zalau - Brasov193027321
Mangalia - Brasov220015641

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Baia Mare la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.