Orarul curselor cu ocazia sarbatorilor Pascale
Stimati calatori, orarul curselor FANY pe traseele nationale cu ocazia sarbatorilor Pascale este disponibil aici.

De asemenea, aici gasiti orarul curselor FANY pe traseele judetene in perioada sarbatorilor.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Baia Mare - Brasov




Stimaţi călători, toate sosirile şi plecările din Baia Mare sunt operate din noua autogară FANY, b-dul Bucureşti, nr. 57 (lângă OMV).
Plecare din
Baia Mare
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1815
230
autogara FANY Baia Mare,
b-dul Bucureşti, nr. 57
(lângă OMV)
detalii430 km8h:15mBaia Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la Brasov
Afişează returul cursei de la Baia Mare la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Baia Mare)
În perioada sărbătorilor Pascale cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Baia Mare la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Baia Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Baia Mare - Cluj-Napoca530, 600, 715, 900, 1000, 1100, 1200, 1400, 1530, 1630, 1745, 1815588081
Baia Mare - Bucuresti900, 1745, 181598628
Baia Mare - Satu Mare1830, 231544598
Baia Mare - Sibiu900, 174541773
Baia Mare - Dej530, 600, 700, 715, 900, 1000, 1100, 1200, 1400, 1530, 1630, 1745, 181538098
Baia Mare - Targu Mures700, 181532071
Baia Mare - Mangalia181529582
Baia Mare - Brasov181526947
Baia Mare - Alba Iulia900, 174522008
Baia Mare - Negresti Oas700, 1100, 1530, 200020524

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130104978
Bucuresti - Brasov20051837
Constanta - Brasov224549887
Targu Mures - Brasov233043329
Otopeni - Brasov23035744
Satu Mare - Brasov180032735
Ploiesti - Brasov32029472
Baia Mare - Brasov181526947
Zalau - Brasov193025045

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Baia Mare la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.