Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Baia Mare - Brasov




Stimaţi călători, toate sosirile şi plecările din Baia Mare sunt operate din noua autogară FANY, b-dul Bucureşti, nr. 57 (lângă OMV).
Plecare din
Baia Mare
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1815
230
autogara FANY Baia Mare,
b-dul Bucureşti, nr. 57
(lângă OMV)
detalii430 km8h:15mBaia Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Baia Mare la Brasov
Afişează returul cursei de la Baia Mare la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Baia Mare)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Baia Mare la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Baia Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Baia Mare - Cluj-Napoca715, 900, 1100, 1530, 1745872200
Baia Mare - Bucuresti900, 1745, 1815127519
Baia Mare - Satu Mare1830, 231564791
Baia Mare - Dej700, 715, 900, 1100, 1530, 174559243
Baia Mare - Sibiu900, 174558035
Baia Mare - Targu Mures700, 181549091
Baia Mare - Negresti Oas700, 1100, 1530, 200047593
Baia Mare - Mangalia181538695
Baia Mare - Brasov181536791
Baia Mare - Alba Iulia900, 174529686

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130126259
Bucuresti - Brasov20067951
Constanta - Brasov224559057
Targu Mures - Brasov233052446
Otopeni - Brasov23044583
Satu Mare - Brasov180042118
Baia Mare - Brasov181536791
Ploiesti - Brasov32035719
Zalau - Brasov193031984
Mangalia - Brasov220018915

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Baia Mare la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.