Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Turda - Sighisoara




Plecare din
Turda
Sosire în
Sighisoara
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2155
030
autogara Sens Vest detalii130 km2h:35mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Turda la SighisoaraListează la imprimantă orarul curselor de la Turda la Sighisoara
Afişează returul cursei de la Turda la Sighisoara Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Sighisoara la Turda)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Turda la SighisoaraCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Turda - Bucuresti1315, 2130, 215515714
Turda - Sibiu630, 1315, 1440, 1745, 213014431
Turda - Oradea104513243
Turda - Cluj-Napoca930, 1000, 1045, 1245, 1515, 1530, 1630, 1645, 1915, 200013002
Turda - Timisoara1115, 131512099
Turda - Brasov215511369
Turda - Alba Iulia630, 1115, 1315, 1315, 1440, 1745, 213011014
Turda - Baia Mare930, 1000, 1515, 191510524
Turda - Constanta215510412
Turda - Dej930, 1000, 1245, 1515, 1530, 19159680

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Sighisoara


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Sighisoara213038318
Brasov - Sighisoara54022925
Targu Mures - Sighisoara233020888
Bucuresti - Sighisoara20018901
Constanta - Sighisoara224510099
Baia Mare - Sighisoara18158904
Otopeni - Sighisoara2308137
Satu Mare - Sighisoara18007953
Turda - Sighisoara21557643
Ploiesti - Sighisoara3206772

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Turda la Sighisoara afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.