Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Timisoara - Prundu Bargaului




Plecare din
Timisoara
Sosire în
Prundu Bargaului
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1000
1920
autogara Super Imposer detalii467 km9h:20mTimişoara - Prundu Bârgăului

Listează la imprimantă orarul curselor de la Timisoara la Prundu BargauluiListează la imprimantă orarul curselor de la Timisoara la Prundu Bargaului
Afişează returul cursei de la Timisoara la Prundu Bargaului Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Prundu Bargaului la Timisoara)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Timisoara la Prundu BargauluiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Timisoara


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Cluj-Napoca645, 100089284
Timisoara - Deva645, 100039914
Timisoara - Bistrita645, 100030817
Timisoara - Alba Iulia645, 100028081
Timisoara - Faget645, 100013938
Timisoara - Orastie645, 100010801
Timisoara - Prundu Bargaului100010542
Timisoara - Turda645, 100010123
Timisoara - Lugoj645, 10008919
Timisoara - Simeria645, 10007471

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Prundu Bargaului


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Prundu Bargaului100010542
Bistrita - Prundu Bargaului18506496
Cluj-Napoca - Prundu Bargaului17005642
Aiud - Prundu Bargaului15003268
Beclean - Prundu Bargaului18153259
Alba Iulia - Prundu Bargaului14303187
Turda - Prundu Bargaului15303087
Deva - Prundu Bargaului13003060
Faget - Prundu Bargaului12002908
Orastie - Prundu Bargaului13202904

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Timisoara la Prundu Bargaului afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010