Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Satu Mare - Ploiesti




Plecare din
Satu Mare
Sosire în
Ploiesti
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1800
440
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii562 km10h:40mSatu Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la PloiestiListează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la Ploiesti
Afişează returul cursei de la Satu Mare la Ploiesti Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Ploiesti la Satu Mare)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Satu Mare la PloiestiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Satu Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800353712
Satu Mare - Bucuresti1615, 180070499
Satu Mare - Targu Mures530, 180044944
Satu Mare - Baia Mare530, 161540238
Satu Mare - Zalau500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 180035729
Satu Mare - Sibiu161529485
Satu Mare - Brasov180027933
Satu Mare - Constanta180020443
Satu Mare - Mangalia180018993
Satu Mare - Cehu Silvaniei830, 133017202

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Ploiesti


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Ploiesti224524505
Brasov - Ploiesti23023427
Cluj-Napoca - Ploiesti213022159
Targu Mures - Ploiesti233015778
Zalau - Ploiesti193014433
Satu Mare - Ploiesti180013431
Bucuresti - Ploiesti20012347
Baicoi - Ploiesti4159333
Otopeni - Ploiesti2309298

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Satu Mare la Ploiesti afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010