Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Satu Mare - Brasov




Plecare din
Satu Mare
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1800
230
autogara FANY, str. Cloşca, nr. 14 detalii450 km8h:30mSatu Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Satu Mare la Brasov
Afişează returul cursei de la Satu Mare la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Satu Mare)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Satu Mare la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Satu Mare


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca500, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800619930
Satu Mare - Bucuresti1615, 1800101409
Satu Mare - Targu Mures530, 180071824
Satu Mare - Baia Mare530, 161562868
Satu Mare - Zalau500, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 180057839
Satu Mare - Sibiu161541329
Satu Mare - Brasov180040207
Satu Mare - Constanta180029539
Satu Mare - Cehu Silvaniei830, 133028265
Satu Mare - Mangalia180027730

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov2130122686
Bucuresti - Brasov20064922
Constanta - Brasov224557797
Targu Mures - Brasov233050992
Otopeni - Brasov23043536
Satu Mare - Brasov180040207
Baia Mare - Brasov181534837
Ploiesti - Brasov32034475
Zalau - Brasov193030573
Mangalia - Brasov220018123

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Satu Mare la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.