Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Prundu Bargaului - Faget




Plecare din
Prundu Bargaului
Sosire în
Faget
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
900
1700
centru, lângă monumentul eroilor detalii374 km8h:0mPrundu Bârgăului - Timişoara

Listează la imprimantă orarul curselor de la Prundu Bargaului la FagetListează la imprimantă orarul curselor de la Prundu Bargaului la Faget
Afişează returul cursei de la Prundu Bargaului la Faget Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Faget la Prundu Bargaului)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Prundu Bargaului la FagetCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Prundu Bargaului


TraseulOrele de plecareCăutări
Prundu Bargaului - Timisoara90016690
Prundu Bargaului - Cluj-Napoca9009407
Prundu Bargaului - Bistrita9007554
Prundu Bargaului - Alba Iulia9004885
Prundu Bargaului - Deva9004758
Prundu Bargaului - Turda9004677
Prundu Bargaului - Beclean9004469
Prundu Bargaului - Dej9004421
Prundu Bargaului - Aiud9004374
Prundu Bargaului - Orastie9004159

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Faget


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Faget645, 100018465
Lugoj - Faget745, 11008624
Deva - Faget1400, 16008498
Cluj-Napoca - Faget1030, 12307368
Turda - Faget1115, 13155624
Dej - Faget900, 10455525
Orastie - Faget1330, 15105504
Aiud - Faget1145, 13455266
Bistrita - Faget800, 9455023
Beclean - Faget830, 10154996

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Prundu Bargaului la Faget afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.