Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Prundu Bargaului - Faget




Plecare din
Prundu Bargaului
Sosire în
Faget
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
900
1700
centru, lângă monumentul eroilor detalii374 km8h:0mPrundu Bârgăului - Timişoara

Listează la imprimantă orarul curselor de la Prundu Bargaului la FagetListează la imprimantă orarul curselor de la Prundu Bargaului la Faget
Afişează returul cursei de la Prundu Bargaului la Faget Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Faget la Prundu Bargaului)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Prundu Bargaului la FagetCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 700-2000
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Prundu Bargaului


TraseulOrele de plecareCăutări
Prundu Bargaului - Timisoara90017135
Prundu Bargaului - Cluj-Napoca9009765
Prundu Bargaului - Bistrita9007851
Prundu Bargaului - Alba Iulia9005042
Prundu Bargaului - Deva9004917
Prundu Bargaului - Turda9004838
Prundu Bargaului - Beclean9004635
Prundu Bargaului - Dej9004581
Prundu Bargaului - Aiud9004538
Prundu Bargaului - Orastie9004317

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Faget


TraseulOrele de plecareCăutări
Timisoara - Faget645, 100018998
Lugoj - Faget745, 11008964
Deva - Faget1400, 16008787
Cluj-Napoca - Faget1030, 12307589
Turda - Faget1115, 13155840
Dej - Faget900, 10455776
Orastie - Faget1330, 15105715
Aiud - Faget1145, 13455490
Bistrita - Faget800, 9455268
Beclean - Faget830, 10155219

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Prundu Bargaului la Faget afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.