Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Brasov - Turda




Plecare din
Brasov
Sosire în
Turda
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
540
1000
autogara 1 CFR (Transbus) detalii245 km4h:20mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la TurdaListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Turda
Afişează returul cursei de la Brasov la Turda Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Turda la Brasov)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la TurdaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca540109405
Brasov - Targu Mures54070883
Brasov - Constanta23052424
Brasov - Bucuresti23051815
Brasov - Satu Mare54032083
Brasov - Ploiesti23028776
Brasov - Otopeni23025906
Brasov - Zalau54024109
Brasov - Sighisoara54023518
Brasov - Mangalia23020149

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Turda


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Turda600, 600, 1030, 1230, 1230, 1400, 1700, 1830, 2100, 213020919
Bucuresti - Turda200, 730, 113017107
Timisoara - Turda645, 100014875
Sibiu - Turda815, 1230, 1415, 1630, 174512453
Oradea - Turda133011432
Brasov - Turda54011371
Bistrita - Turda800, 94510283
Campia Turzii - Turda95010121
Targu Mures - Turda84510107
Baia Mare - Turda900, 1530, 1745, 181510104

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Brasov la Turda afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.