Orar special pe perioada pandemiei
Stimați călători, compania noastră de transport reia începând cu data de 03.06.2020 noi curse pe traseele interjudețene și județene, noul grafic de transport fiind disponibil aici. IMPORTANT: Purtarea măștii este obligatorie pentru accesul la bordul vehiculelor de transport pasageri. De asemenea, purtarea măștii este obligatorie pe toata durata călătoriei.
 
Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Alesd - Saliste




Plecare din
Alesd
Sosire în
Saliste
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1400
1955
staţie autobuz (după pod) detalii261 km5h:55mOradea - Sibiu

Listează la imprimantă orarul curselor de la Alesd la SalisteListează la imprimantă orarul curselor de la Alesd la Saliste
Afişează returul cursei de la Alesd la Saliste Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Saliste la Alesd)
Pe perioada pandemiei, cursele FANY circula dupa un orar special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Alesd la SalisteCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Alesd


TraseulOrele de plecareCăutări
Alesd - Oradea915, 141510086
Alesd - Cluj-Napoca1400, 17509865
Alesd - Huedin1400, 17506484
Alesd - Sibiu14005541
Alesd - Turda14005439
Alesd - Sebes14005260
Alesd - Aiud14005138
Alesd - Saliste14004959
Alesd - Arad9154948
Alesd - Alba Iulia14004775

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Saliste


TraseulOrele de plecareCăutări
Sibiu - Saliste815, 1230, 1415, 1630, 17459778
Cluj-Napoca - Saliste600, 1230, 1400, 1700, 21007312
Bucuresti - Saliste730, 11305863
Alba Iulia - Saliste800, 1430, 1600, 1900, 23005768
Baia Mare - Saliste900, 17455605
Sebes - Saliste815, 1445, 1615, 1915, 23155460
Alesd - Saliste14004959
Aiud - Saliste715, 1345, 1515, 1815, 22054834
Turda - Saliste630, 1315, 1440, 1745, 21304636
Huedin - Saliste15004383

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Alesd la Saliste afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.