Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Brasov - Cluj-Napoca




Plecare din
Brasov
Sosire în
Cluj-Napoca
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
540
1045
autogara 1 CFR (Transbus) detalii277 km5h:5mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-NapocaListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca
Afişează returul cursei de la Brasov la Cluj-Napoca Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Cluj-Napoca la Brasov)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la Cluj-NapocaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca54039693
Brasov - Targu Mures54020922
Brasov - Constanta23020869
Brasov - Ploiesti23013634
Brasov - Satu Mare54011554
Brasov - Slobozia23010782
Brasov - Zalau54010356
Brasov - Bucuresti2306619
Brasov - Mangalia2306072
Brasov - Otopeni2305240

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca530, 700, 730, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800137917
Baia Mare - Cluj-Napoca530, 600, 715, 900, 930, 1200, 1400, 1630, 1745, 181591489
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 113066280
Sibiu - Cluj-Napoca815, 1230, 1415, 1630, 174547318
Brasov - Cluj-Napoca54039693
Timisoara - Cluj-Napoca645, 100038311
Zalau - Cluj-Napoca700, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 193034855
Oradea - Cluj-Napoca1330, 172031889
Bistrita - Cluj-Napoca800, 100029162
Alba Iulia - Cluj-Napoca925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190026072

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2014 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010