Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Brasov - Cluj-Napoca




Plecare din
Brasov
Sosire în
Cluj-Napoca
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
540
1045
autogara 1 CFR (Transbus) detalii277 km5h:5mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-NapocaListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca
Afişează returul cursei de la Brasov la Cluj-Napoca Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Cluj-Napoca la Brasov)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la Cluj-NapocaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca54034686
Brasov - Constanta23018070
Brasov - Targu Mures54017494
Brasov - Ploiesti23012517
Brasov - Satu Mare54010152
Brasov - Slobozia2309613
Brasov - Zalau5409545
Brasov - Mangalia2305205
Brasov - Rupea5404656
Brasov - Sighisoara5403820

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca530, 700, 730, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800119212
Baia Mare - Cluj-Napoca530, 600, 715, 900, 930, 1200, 1400, 1630, 1745, 181570728
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 113055818
Sibiu - Cluj-Napoca815, 1230, 1415, 1630, 175041907
Brasov - Cluj-Napoca54034686
Timisoara - Cluj-Napoca645, 100033653
Zalau - Cluj-Napoca700, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 193029539
Oradea - Cluj-Napoca1330, 172027546
Bistrita - Cluj-Napoca800, 100025272
Alba Iulia - Cluj-Napoca925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190023162

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2014 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010