Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Transport persoane Brasov - Cluj-Napoca




Plecare din
Brasov
Sosire în
Cluj-Napoca
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
540
1045
autogara 1 CFR (Transbus) detalii277 km5h:5mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-NapocaListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca
Afişează returul cursei de la Brasov la Cluj-Napoca Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Cluj-Napoca la Brasov)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la Cluj-NapocaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca54043894
Brasov - Targu Mures54024340
Brasov - Constanta23022691
Brasov - Ploiesti23014804
Brasov - Satu Mare54012735
Brasov - Slobozia23011538
Brasov - Zalau54011082
Brasov - Bucuresti2309837
Brasov - Otopeni2307140
Brasov - Mangalia2306513

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Cluj-Napoca


TraseulOrele de plecareCăutări
Satu Mare - Cluj-Napoca530, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1615, 1800156414
Baia Mare - Cluj-Napoca530, 600, 715, 900, 930, 1030, 1200, 1400, 1530, 1630, 1745, 1815116423
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 113074908
Sibiu - Cluj-Napoca815, 1230, 1415, 1630, 174552649
Brasov - Cluj-Napoca54043894
Timisoara - Cluj-Napoca645, 100043004
Zalau - Cluj-Napoca700, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 193040388
Oradea - Cluj-Napoca1330, 172035868
Bistrita - Cluj-Napoca800, 100032761
Alba Iulia - Cluj-Napoca925, 1130, 1400, 1430, 1530, 1800, 190028693

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Brasov la Cluj-Napoca afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2015 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010