Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Zalau - Targu Mures




Plecare din
Zalau
Sosire în
Targu Mures
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1930
2330
Benzinăria OMV detalii190 km4h:0mSatu Mare - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la Targu MuresListează la imprimantă orarul curselor de la Zalau la Targu Mures
Afişează returul cursei de la Zalau la Targu Mures Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Targu Mures la Zalau)
În perioada sărbătorilor de iarnă cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Zalau la Targu MuresCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Zalau


TraseulOrele de plecareCăutări
Zalau - Cluj-Napoca630, 730, 830, 930, 1130, 1330, 1530, 1730, 193095814
Zalau - Satu Mare715, 830, 1045, 1215, 1345, 1545, 1645, 1815, 194540717
Zalau - Brasov193020907
Zalau - Targu Mures193019606
Zalau - Constanta193015175
Zalau - Ploiesti193013974
Zalau - Bucuresti19307689
Zalau - Carei18156331
Zalau - Turda19305568

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Targu Mures213067280
Brasov - Targu Mures54053217
Satu Mare - Targu Mures530, 180043136
Bucuresti - Targu Mures20039780
Constanta - Targu Mures224525283
Baia Mare - Targu Mures700, 181523413
Zalau - Targu Mures193019606
Ploiesti - Targu Mures32018647
Sighisoara - Targu Mures74511835
Dej - Targu Mures830, 19458822

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Zalau la Targu Mures afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010