Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Targu Mures - Zalau




Plecare din
Targu Mures
Sosire în
Zalau
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
845
1215
autogara Voiajor detalii190 km3h:30mMangalia - Satu Mare

Listează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la ZalauListează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la Zalau
Afişează returul cursei de la Targu Mures la Zalau Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Zalau la Targu Mures)
În perioada sărbătorilor de iarnă cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Targu Mures la ZalauCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Targu Mures - Cluj-Napoca84550293
Targu Mures - Satu Mare845, 141538619
Targu Mures - Brasov233037124
Targu Mures - Bucuresti233034583
Targu Mures - Constanta233021646
Targu Mures - Zalau84519308
Targu Mures - Ploiesti233015352
Targu Mures - Baia Mare845, 141514560
Targu Mures - Sighisoara233013211
Targu Mures - Mangalia233010174

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Zalau


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Zalau600, 715, 930, 1100, 1230, 1430, 1530, 1700, 183097881
Satu Mare - Zalau500, 600, 700, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 180034628
Targu Mures - Zalau84519308
Brasov - Zalau54018085
Constanta - Zalau224514677
Ploiesti - Zalau32012400
Bucuresti - Zalau2009990
Carei - Zalau6506161
Turda - Zalau10005866

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Targu Mures la Zalau afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2018 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010