Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Microbuze Targu Mures - Ploiesti




Plecare din
Targu Mures
Sosire în
Ploiesti
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2330
440
din faţa autogării Voiajor detalii283 km5h:10mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la PloiestiListează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la Ploiesti
Afişează returul cursei de la Targu Mures la Ploiesti Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Ploiesti la Targu Mures)
În perioada sărbătorilor de iarnă cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Targu Mures la PloiestiCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Targu Mures - Cluj-Napoca84549262
Targu Mures - Satu Mare845, 141537825
Targu Mures - Brasov233036544
Targu Mures - Bucuresti233033753
Targu Mures - Constanta233021333
Targu Mures - Zalau84518974
Targu Mures - Ploiesti233015169
Targu Mures - Baia Mare845, 141514071
Targu Mures - Sighisoara233012924
Targu Mures - Mangalia233010011

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Ploiesti


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Ploiesti224523602
Brasov - Ploiesti23022625
Cluj-Napoca - Ploiesti213021239
Targu Mures - Ploiesti233015169
Zalau - Ploiesti193013964
Satu Mare - Ploiesti180012727
Bucuresti - Ploiesti20011371
Baicoi - Ploiesti4158644
Otopeni - Ploiesti2308202

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul microbuzelor de la Targu Mures la Ploiesti afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010