Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Targu Mures - Brasov




Plecare din
Targu Mures
Sosire în
Brasov
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2330
230
din faţa autogării Voiajor detalii171 km3h:0mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la BrasovListează la imprimantă orarul curselor de la Targu Mures la Brasov
Afişează returul cursei de la Targu Mures la Brasov Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Brasov la Targu Mures)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Targu Mures la BrasovCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Targu Mures - Cluj-Napoca84542726
Targu Mures - Satu Mare845, 141533274
Targu Mures - Brasov233033106
Targu Mures - Bucuresti233028718
Targu Mures - Constanta233019197
Targu Mures - Zalau84517234
Targu Mures - Ploiesti233014194
Targu Mures - Baia Mare845, 141511464
Targu Mures - Sighisoara233011149
Targu Mures - Mangalia23308639

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Brasov213078669
Constanta - Brasov224541279
Bucuresti - Brasov20035121
Targu Mures - Brasov233033106
Satu Mare - Brasov180024391
Ploiesti - Brasov32023283
Otopeni - Brasov23023054
Zalau - Brasov193019225
Baia Mare - Brasov181517056

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Targu Mures la Brasov afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 19/04/2017