Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Oradea - Tinca




Plecare din
Oradea
Sosire în
Tinca
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
1020
1115
autogara Intrans Oradea -42 km0h:55mCluj-Napoca - Arad

Listează la imprimantă orarul curselor de la Oradea la TincaListează la imprimantă orarul curselor de la Oradea la Tinca
Afişează returul cursei de la Oradea la Tinca Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Tinca la Oradea)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Oradea la TincaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Oradea


TraseulOrele de plecareCăutări
Oradea - Cluj-Napoca1330, 172065871
Oradea - Sibiu133030393
Oradea - Alba Iulia133017572
Oradea - Alesd1330, 172011921
Oradea - Arad102011510
Oradea - Turda13307133
Oradea - Tinca10205758
Oradea - Sebes13305149

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Tinca


TraseulOrele de plecareCăutări
Oradea - Tinca10205758
Arad - Tinca14002960
Cluj-Napoca - Tinca7002125
Ineu - Tinca15151971
Huedin - Tinca7501768
Alesd - Tinca9151761
Pancota - Tinca14451738

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Oradea la Tinca afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 19/04/2017