Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Autocare Bucuresti - Constanta




Plecare din
Bucuresti
Sosire în
Constanta
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
600
915
530 Otopeni
600 autogara Filaret Bucureşti
detalii229 km3h:15mCluj-Napoca - Mangalia

Listează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la ConstantaListează la imprimantă orarul curselor de la Bucuresti la Constanta
Afişează returul cursei de la Bucuresti la Constanta Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Constanta la Bucuresti)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Bucuresti la ConstantaCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Bucuresti


TraseulOrele de plecareCăutări
Bucuresti - Cluj-Napoca200, 730, 1130127098
Bucuresti - Sibiu730, 113095842
Bucuresti - Baia Mare200, 730, 113046592
Bucuresti - Satu Mare200, 113044304
Bucuresti - Alba Iulia730, 113039042
Bucuresti - Pitesti730, 113035293
Bucuresti - Calimanesti Caciulata730, 113035144
Bucuresti - Brasov20034304
Bucuresti - Targu Mures20033421
Bucuresti - Ramnicu Valcea730, 113030520

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Constanta


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Constanta213044125
Brasov - Constanta23036438
Ploiesti - Constanta44027944
Targu Mures - Constanta233018954
Bucuresti - Constanta60018795
Satu Mare - Constanta180017571
Zalau - Constanta193013587
Baia Mare - Constanta181510963
Mangalia - Constanta22009620

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul autocarelor de la Bucuresti la Constanta afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/01/2017