Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Constanta - Targu Mures




Plecare din
Constanta
Sosire în
Targu Mures
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2245
845
autogara Herli-Sof (autogara Sud) detalii572 km10h:0mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Targu MuresListează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Targu Mures
Afişează returul cursei de la Constanta la Targu Mures Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Targu Mures la Constanta)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Constanta la Targu MuresCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Constanta


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Brasov224530478
Constanta - Cluj-Napoca224529606
Constanta - Targu Mures224516228
Constanta - Ploiesti224515537
Constanta - Slobozia224512717
Constanta - Bucuresti224510357
Constanta - Eforie Nord9159921
Constanta - Satu Mare22459689
Constanta - Zalau22459357
Constanta - Costinesti9159075

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Targu Mures213041461
Brasov - Targu Mures54028204
Satu Mare - Targu Mures530, 180020791
Constanta - Targu Mures224516228
Bucuresti - Targu Mures20014957
Ploiesti - Targu Mures32012196
Baia Mare - Targu Mures700, 181511909
Zalau - Targu Mures193011172
Sighisoara - Targu Mures7457455
Slobozia - Targu Mures0557288

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Constanta la Targu Mures afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2015 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010