Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Constanta - Targu Mures




Plecare din
Constanta
Sosire în
Targu Mures
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
2245
845
autogara Herli-Sof (autogara Sud) detalii572 km10h:0mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Targu MuresListează la imprimantă orarul curselor de la Constanta la Targu Mures
Afişează returul cursei de la Constanta la Targu Mures Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Targu Mures la Constanta)
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Constanta la Targu MuresCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Constanta


TraseulOrele de plecareCăutări
Constanta - Brasov224523334
Constanta - Cluj-Napoca224520520
Constanta - Ploiesti224512675
Constanta - Targu Mures224511946
Constanta - Slobozia224510320
Constanta - Satu Mare22457460
Constanta - Zalau22457212
Constanta - Costinesti9155503
Constanta - Eforie Nord9155320
Constanta - Breaza22454402

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Targu Mures213031766
Brasov - Targu Mures54017628
Satu Mare - Targu Mures180014436
Constanta - Targu Mures224511946
Ploiesti - Targu Mures3209281
Zalau - Targu Mures19308432
Baia Mare - Targu Mures18158243
Slobozia - Targu Mures0555920
Sighisoara - Targu Mures7455784
Bucuresti - Targu Mures2004205

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Constanta la Targu Mures afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2014 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010