Cautare curse nationale transport persoane
Localitatea de plecare
Localitatea de sosire
  Pagina principală
  Orarul curselor
  Tarife
  Abonamente
  Închirieri autocare
  Galerie foto
  Acoperire
  Închirieri spaţii
  Vânzări auto
  Angajări
  Contact
  Presă
  Despre noi
Curse autobuz, autocar, microbuz transport persoane

Brasov - Targu Mures




Plecare din
Brasov
Sosire în
Targu Mures
Observaţii
legate de plecare
Orarul complet
al cursei
DistanţaDurataTraseul complet al cursei
540
845
autogara 1 CFR (Transbus) detalii169 km3h:5mMangalia - Cluj-Napoca

Listează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Targu MuresListează la imprimantă orarul curselor de la Brasov la Targu Mures
Afişează returul cursei de la Brasov la Targu Mures Afişează returul acestei curse (orarul curselor de la Targu Mures la Brasov)
În perioada sărbătorilor de iarnă cursele circulă conform programului special disponibil aici
Recomandă prietenilor tăi pe Facebook cursa de la Brasov la Targu MuresCălătoreşti des pe această rută? Recomandă această cursă prietenilor tăi pe Facebook
Recomandă această cursă folosind Google +1
Telefoane FANY in timpul noptiiInformaţii în intervalul orar 2000-1100 la numerele: 0722 454 771, 0722 454 772

WWW.FANY.RO
Informaţii şi rezervări, zilnic: 545-2200
Telefon mobil contact FANY 0741 607 941
0747 235 661
0742 401 701
0756 418 484
0726 626 644
0764 864 369


Pe traseele Cluj-Napoca - Mangalia, Satu Mare - Bucureşti şi Prundul Bârgăului - Timişoara nu se fac rezervări între localităţi între care distanţa nu depăşeşte 200 km. Prioritate au călătorii care călătoresc pe distanţe lungi, îmbarcarea făcându-se în funcţie de locurile disponibile la momentul plecării în cursă. Vă mulţumim pentru înţelegere.

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu plecare din Brasov


TraseulOrele de plecareCăutări
Brasov - Cluj-Napoca54082751
Brasov - Targu Mures54053235
Brasov - Constanta23040492
Brasov - Bucuresti23035586
Brasov - Satu Mare54023061
Brasov - Ploiesti23022652
Brasov - Otopeni23018520
Brasov - Zalau54017824
Brasov - Sighisoara54016117

Clasamentul celor mai căutate curse de autocar si microbuz cu sosire in Targu Mures


TraseulOrele de plecareCăutări
Cluj-Napoca - Targu Mures213067319
Brasov - Targu Mures54053235
Satu Mare - Targu Mures530, 180043158
Bucuresti - Targu Mures20039798
Constanta - Targu Mures224525287
Baia Mare - Targu Mures700, 181523424
Zalau - Targu Mures193019619
Ploiesti - Targu Mures32018650
Sighisoara - Targu Mures74511835
Dej - Targu Mures830, 19458824

Observaţii:
  • Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo;
  • Orarul curselor de la Brasov la Targu Mures afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.
Copyright © 2004-2017 SC Fany Prestări Servicii SRL | FANY RSS feed
Ultima modificare: 06/09/2010